Facebook Instagram 542 424 242
ILSC, Melbourne
Austrálie Melbourne
angličtina pro dospělé
věk: 16+
AKCE
obecný kurzzkouškový kurz
 • k pobytům na 12 týdnů a více neplatíte registrační poplatek ve výši 150 AUD!
 • moderní škola v centru města
 • možnosti zvolit ranní, odpolední nebo večerní výuku
 • důraz na udržení národnostního mixu v ranním kurzu - velmi kvalitní výuka
 • dlouhodobé odborné kurzy - skvělá volba pro pokročilejší studenty žádající o studijní víza
 • Melbourne - kulturní centrum země, studentské město s přátelskou a klidnou atmosférou

ILSC, Melbourne

Řetězec škol ILSC funguje již přes 30 let a s výukou angličtiny pro cizince mají tak dlouholeté zkušenosti. Nabídka je stejná ve všech centrech ILSC v Austrálii – Sydney, Brisbane a Melbourne. Stačí jen vybrat místo pobytu, které Vás láká nejvíce! ILSC se neustále snaží reagovat na potřeby studentů v podobě různých variant kurzů. Vychází vstříc pracujícim studentům a nabízí denní, odpolední i večerní kurzy. Propracovaná struktura kurzů obecné angličtiny uspokojí potřeby všech zájemců o kvalitní výuku. Studenti s pokročilou angličtinou mohou zaměřit kurz už od základu na zajímavé oblasti a zlepšovat se v angličtině zaměřené na to, co je zajímá. Velkou výhodou této oblíbené školy je široká škála kurzů obecné angličtiny, ale také nabídka odborných kurzů na ILSC Business College, která je součástí řetězce. Díky přijatelným cenám je tak skvělou volbou pro zájemce o dlouhodobý pobyt, kteří mají pokročilejší angličtinu. Mohou se tak zaměřit na konkrétní obor, který je zajímá nebo který souvisí s předchozím studiem. Prostory školy jsou moderně vybavené a poskytují skvělé studijní prostředí. Studenti mají k dispozici počítačovou laboratoř, společenskou místnost, knihovnu a kuchyňku.

ILSC Melbourne se nachází v samém srdci obchodní čtvrti města a jen pár kroků od vlakového nádraží Southern Cross, hlavního tranzitního uzlu pro dopravu po městě o do okrajových částí města.

Navštivte domovskou stránku školy ZDE.

Vybavení

počet tříd knihovna studovna počítačová
studovna
wi-fi
/internet
společenská
místnost
občerstvení zahrada terasa bezbariérový
přístup
19

Kurzy

Kurzy označené Full-time jsou vhodné pro zájemce o studijní vízum (v případě zájmu také pro turistická víza - max. 12 týdnů studia). Part-time pouze pro turistické vízum s max. délkou studia 12 týdnů.

Přehled kurzů
(včetně lekcí / týden)
Pokročilost Věk Počet týdnů Délka lekce
(minut)
Velikost třídy
(max. osob)
Certificate II in Business (Full-Time) 20 18+ 34 60 16*
Certificate II in Customer Engagement (Full-Time) 20 18+ 34 60 16*
Certificate III in Business (Full-Time) 20 18+ 64 60 16*
Certificate IV in Business (Full-Time) 20 18+ 34 60 16*
Certificate IV in International Trade (Full-Time) 20 18+ 34 60 16*
Certificate IV in Marketing & Communication (Full-Time) 20 18+ 34 60 16*
Diploma Project Management (Full-Time) 20 18+ 64 60 16*
Diploma of International Business (Full-Time) 20 18+ 64 60 16*
Diploma of Leadership & Management (Full-Time) 20 18+ 64 60 16*
Obecný kurz dopolední (Part-time) 16,5 16+ 1-12 50 16
Standardní kurz odpolední (Full-time) 24 16+ 1+ 50 16
Standardní kurz dopolední (Full-time) 24 16+ 1+ 50 16
Standardní kurz večerní (Full-time) 24 16+ 1+ 50 16
Zkouškový kurz FCE (Full-time) 33 16+ 1-12 50 16

* maximální počet studentů ve třídě se může měnit v závislosti na typu kurzu

Příklad rozvrhu kurzů obecné angličtiny (vždy pondělí - pátek): dopolední kurz 8:30 - 13:00, odpolední kurz 13:15 - 17:15, večerní kurz 17:30 - 21:30.

Odborné kurzy Certificate/Diploma mají dané nástupní termíny a je požadovaná znalost angličtiny na určité úrovni. Před přijetím do kurzu zájemce projde vstupním testem školy. Výuka většinou probíhá v odpoledních/večerních hodinách. Příklad rozvrhu: pondělí + úterý 13:15 - 17:30 a 18:00 – 21:00 (14 lekcí ve skupině + 6 online lekcí).

Nástupní termíny na odborné kurzy 2020: 6.1., 9.3., 20.4., 22.6., 3.8., 5.10., 16.11. 2020

Škola dále nabízí tyto kurzy:

 • Zkouškový kurz FCE/CAE Flexi - studium možné od 4 do 12 týdnů, dané nástupní termíny na začátku ILSC Session (cca jednou měsíčně)
 • Zkouškový kurz FCE/CAE - volitelné lekce v rámci studia obecné angličtiny. Délka od 1 týdne, dané nástupní termíny na začátku ILSC Session (cca jednou měsíčně)
 • Zkouškový kurz IELTS - minimální délka 4 týdny

K pobytům se studijním vízem se váže povinné OSHC pojištění (Overseas Health Cover) na celou délky pobytu včetně prázdnin. Vyřídíme jej spolu s jazykovým pobytem.

Ubytování

Ubytování Turnusy Věk Internet Pokoj Strava Vlastní koupelna
Hostitelská rodina so-so 16+ 1/1 P
Rezidence Iglu ne-so 18+ 1/1 BS
 • Studentům mladším 18 let je k ubytování v hostitelské rodině účtována vyšší sazba/týden.

Škola také zajišťuje nezávislý typ ubytování pro studenty nad 18 let – hostely, studentské domy nebo apartmány: jednolůžkové, dvoulůžkové, případně vícelůžkové pokoje, bez stravy, s možností vlastního vaření. Kuchyně, společenská místnost, sociální zařízení a koupelna je často sdílená s dalšími studenty. Tento typ ubytování vyhledávají méně nároční studenti na prostředí a vybavení pokojů. I tak  je o ně zájem a doporučujeme rezervovat s velkým časovým předstihem.  Detailní informace o jednotlivých typech ubytování poskytneme na vyžádání nebo je naleznete přímo na stránkách školy.

 • Většina klientů volí před odjezdem ubytování na první 4 týdny pobytu. Poté si po příjezdu najdou vlastní ubytování s dalšími studenty nebo samostatně.

Program pro volný čas

Aktivity pro volný čas jsou skvělou příležitostí jak poznat spolužáky ze školy a navíc komunikovat v angličtině mimo výuku. Podíváte se na zajímavá místa v okolí a zúčastníte se místních kulturních i sportovních akcí. Organizaci aktivit volného času má ve škole na starosti konkrétní osoba. Aktuální seznam plánovaných aktivit je k dispozici ve ve škole na nástěnce nebo na webu školy. Tyto aktivity jsou několikrát do týdne (odpolední, celodenní případně víkendové exkurze), zdarma nebo za poplatek. Mezi aktivity patří například: návštěva muzeí, galerií a místních trhů, filmové večery, výlet na Great Ocean Road a 12 Apoštolů, surfování, návštěva vinařského regionu Yarra Valley, polooostrov Monington Peninsula a další.

Cesta do Melbourne

Do Austrálie létá mnoho leteckých společností s odletem z Prahy i Vídně, případně jiných evropských měst a cesta je vždy s minimálně jedním přestupem. Letiště v Melbourne je známé pod názvem Tullamarine Airport a je druhým nejvytíženějším letištěm v Austrálii. Druhé letiště, které operuje lety z Evropy je pak Avalon. Doprava z letiště je zajišťována pravidelnou autobusovou linkou Skybus, který jezdí několikrát do hodiny a cesta trvá přibližně 20 minut. Další variantou je taxi nebo transfer minibusy, tzv. Door to Door Airport Transfers (není zajištěno školou). Nejpohodlnější dopravou je taxi transfer organizovaný školou. Na letišti v příletové hale na vás bude čekat řidič, který vás odveze do ubytování.

Zobrazit na mapě

Na vyžádání vám rádi zpracujeme přesnější cenovou nabídku včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na studium@studentagency.cz nebo na bezplatné lince 542 424 242.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

EC - všechna centra SLEVA 20 % AŽ DO 30.6.2022
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!