Facebook Instagram 542 424 242

Sydney

Sydney je největším a nejlidnatějším městem Austrálie, ale není hlavním městem. Přesto láká turisty ze všech koutů světa a to samé platí o zájemcích o studium. Každého hned zaujme unikátním spojením rušného velkoměsta a přírody, ale také optimismem a životním stylem místních obyvatel. Značkové obleky v centru střídá směrem k plážím pohodový styl surfařů a milovníků vodních sportů. Kromě písčitých plážích nabízí spoustu sportovních a kulturních atrakcí. Centrum města nabízí luxusní obchody, kluby, restaurace, muzea, galerie a divadla. Historická část Sydney s názvem Rocks láká např. nejstarší hospůdkou ve městě nebo víkendovými trhy místních umělců a farmářů. Navíc vše se děje na dohled od celosvětově obdivovaných dominant města – divadla Sydney Opera House a mostu Harbour Bridge. Sydney má rozhodně co nabídnout každému - najdete zde monumentální architekturu, multikulturní gastronomii, pláže, útesy, zelené zahrady i krásný záliv. Pokud vám ruch velkoměsta začne vadit, za jednu hodinu vlakem z centra Sydney se dostanete např. do klidné přírodní rezervace Blue Mountains nebo na kouzelné pobřeží romantických vesniček South Coast.

Řetězec škol ILSC funguje již přes 30 let a s výukou angličtiny pro cizince mají tak dlouholeté zkušenosti. Neustále se snaží reagovat na potřeby studentů v podobě různých variant kurzů. Díky přijatelným cenám je tak skvělou volbou pro zájemce o dlouhodobý pobyt. Ať už mají angličtinu na nižší úrovni nebo pokročilejší znalost. Ti s komunikativní angličtinou mohou zvolit dlouhodobé odborné kurzy a zlepšovat se v cizím jazyce zaměřeným na konkrétní obor.

obecný kurzzačátečníkzkouškový kurz
AKCE

Kaplan International English v Sydney doporučujeme studentům, kteří se chtějí zdokonalovat v obecné angličtině, a v případě dlouhodobého pobytu studium následně zaměřit na přípravu k některé z mezinárodně uznávaných zkoušek (FCE, CAE, IELTS). Budova v City se nachází přímo v samém srdci rušného a životem kypícího velkoměsta. V okolí je nespočetné množství kaváren a obchodů. K nejznámějším místům této kosmopolitní metropole je to jen několik desítek minut chůze.

obecný kurzobchodní kurzzkouškový kurz
AKCE

Navitas English je velice kvalitní škola s dlouholetou tradicí a profesionálním přístupem. Škola má v Sydney 2 kampusy – v centru města poblíž Hyde Park a na pláži Manly. Záleží jen na Vás, jestli chcete studovat v srdci města nebo  v blízkosti pláže. V nabídce kurzů jsou jak denní, tak večerní varianty, které vítají zejména zájemci o studijní víza a dlouhodobé pobyty.  Při  výuce jsou využívány nejnovější technologie.

obecný kurzzkouškový kurz

Jazyková škola Strathfield College působí v oblasti vzdělávání již mnoho let. V nabídce je mnoho odborných kurzů zaměřených na různé obory. Díky těmto zajímavým dluhodobým kurzům s flexibilním rozvrhem je populární mezi mladšími studenty, kteří chtějí vycestovat na dlouhou dobu. Zlepší si nejen komunikaci v angličtině, ale rozšíří slovní zásobu ve specifické oblasti a často i získají neocenitelnou praxi. Nabyté znalosti jsou výhodou při hledání práce v preferovaném oboru a jistě vylepší také životopis. Sydney láká mnoho mezinárodních studentů také díky své atmosféře a nekonečným možnostem trávení volného času v jeho ulicích i mimo něj.

obecný kurzodborný kurz

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!