ILSC, Sydney
Austrálie Sydney
angličtina pro dospělé
věk: 16+ záčátečník - profesionál
obecný kurzzačátečník
  • celoročně zvýhodněné ceny
  • výhodná poloha školy poblíž Hyde park, jednoho z nejznámnějších parků v Sydney, kde se pořádají pravidelné kulturní akce
  • široká nabídka volitelných předmětů u intenzivnějších kurzů

Tato oblíbená škola vyniká širokou škálou kurzů obecné angličtiny. Bez ohledu na vaši úroveň můžete očekávat propracovanou strukturu, která uspokojí potřeby každého zájemce o kvalitní vzdělání. Pro ty s pokročilou angličtinou nabízí možnost zaměřit se na konkrétní oblasti a dále se zdokonalovat v oblastech, které vás opravdu zajímají.

Moderní vybavení školy poskytuje skvělé studijní prostředí. Počítačová učebna, společenská místnost, knihovna a kuchyňka jsou k dispozici pro pohodlné učení a relaxaci.

ILSC Business College, nabízí dlouhodobé odborné kurzy za dostupné ceny. Pro ty, kteří mají angličtinu na komunikativní úrovni, je to skvělá příležitost studovat konkrétní obor, který vás zajímá nebo který navazuje na vaše předchozí studium. Ať už si vyberete Sydney, Brisbane nebo Melbourne, nabídka je ve všech centrech stejná. Stačí si vybrat místo, které vás láká nejvíce!

Škola v Sydney sídlí v budově poblíž Hyde Parku, jednoho z nejznámějších parků, kde se pravidelně konají kulturní akce. Nachází se v centru obchodní čtvrti, což umožňuje být blízko k vlakovým a autobusovým linkám a mnoha úžasným památkám. Přijďte a objevte krásy angličtiny v srdci Sydney!

Navštivte domovskou stránku školy ZDE.

Vybavení

počet tříd knihovna studovna počítačová
studovna
wi-fi
/internet
společenská
místnost
občerstvení zahrada terasa bezbariérový
přístup
31

Kurzy

Kurzy označené Full-time jsou vhodné pro zájemce o studijní vízum (v případě zájmu také pro turistická víza - max. 12 týdnů studia). Part-time pouze pro turistické vízum s max. délkou studia 12 týdnů.

Přehled kurzů
(včetně lekcí / týden)
Pokročilost Věk Počet týdnů Délka lekce
(minut)
Velikost třídy
(max. osob)
Obecný kurz dopolední (Part-time) 16,5 1-7 16+ 1-12 50 16
Standardní kurz dopolední (Full-time) 24 1-7 16+ 1+ 50 16
Standardní kurz odpolední (Full-time) 24 1-7 16+ 1+ 50 16
Standardní kurz večerní (Full-time) 24 1-7 16+ 1+ 50 16

* maximální počet studentů ve třídě se může měnit v závislosti na typu kurzu

Příklad rozvrhu kurzů obecné angličtiny (vždy pondělí - pátek): dopolední kurz 8:30 - 13:00, odpolední kurz 13:15 - 17:15, večerní kurz 17:30 - 21:30.

Škola dále nabízí tyto kurzy:

  • Zkouškový kurz FCE/CAE Flexi - studium možné od 4 do 12 týdnů, dané nástupní termíny na začátku ILSC Session (cca jednou měsíčně)
  • Zkouškový kurz FCE/CAE - volitelné lekce v rámci studia obecné angličtiny. Délka od 1 týdne, dané nástupní termíny na začátku ILSC Session (cca jednou měsíčně)
  • Zkouškový kurz IELTS - minimální délka 4 týdny

K pobytům se studijním vízem se váže povinné OSHC pojištění (Overseas Health Cover) na celou délky pobytu včetně prázdnin. Vyřídíme jej spolu s jazykovým pobytem.

Ubytování

Ubytování Turnusy Věk Internet Pokoj Strava Vlastní koupelna
Hostitelská rodina so-so 16+ 1/1 P
Rezidence Iglu ne-so 18+ 1/1 BS
  • Studentům mladším 18 let je k ubytování v hostitelské rodině účtována vyšší sazba/týden.

Škola také zajišťuje nezávislý typ ubytování pro studenty nad 18 let – hostely, studentské domy nebo apartmány: jednolůžkové, dvoulůžkové, případně vícelůžkové pokoje, bez stravy, s možností vlastního vaření. Kuchyně, společenská místnost, sociální zařízení a koupelna je často sdílená s dalšími studenty. Tento typ ubytování vyhledávají méně nároční studenti na prostředí a vybavení pokojů. I tak je o ně zájem a doporučujeme rezervovat s velkým časovým předstihem. Detailní informace o jednotlivých typech ubytování poskytneme na vyžádání nebo je naleznete přímo na stránkách školy.

  • Většina klientů volí před odjezdem ubytování na první 4 týdny pobytu. Poté si po příjezdu najdou vlastní ubytování s dalšími studenty nebo samostatně.

Program pro volný čas

Každý týden má jazyková škola připravený rozmanitý program aktivit, který můžete sledovat na nástěnce ve škole nebo na webu. Tyto aktivity se konají několikrát týdně a mohou být odpoledními, celodenními nebo dokonce víkendovými exkurzemi. Ať už máte chuť na dobrodružství zdarma nebo za poplatek, máme pro vás širokou nabídku.

Jako příklad volnočasových aktivit můžeme uvést výstup na Harbour Bridge, surfování na vlnách nebo výlet do fascinujících Blue Mountains. Samozřejmostí je i prozkoumávání města, takže v programu najdete návštěvy muzeí, galerií, Taronga Zoo a mnoho dalšího. Zapojte se a objevte krásy a zábavu, které Sydney nabízí!

Zobrazit na mapě

Prospekty

     

Na vyžádání vám rádi zpracujeme přesnější cenovou nabídku včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na studium@studentagency.cz nebo na bezplatné lince 542 424 242.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Netradiční "Jazykáč" Naše tipy!
Pobyty s delegátem SLEVA až 5 000 Kč
Střední škola v zahraničí! přijímáme přihlášky!