Kanada

Kanada je druhou největší zemí světa. Díky velikosti Kanady je prakticky nemožné vidět úplně všechno během jedné návštěvy. Ideální plán cesty asi neexistuje, ale můžeme vám doporučit dvě základní strategie. Tou první je využití Toronta nebo Montrealu k výletům na východním pobřeží Kanady, tou druhou pak Vancouveru nebo Calgary na západě země. Na východě vás čekají zážitky z poznávání památek a jiných atrakcí velkých měst, včetně návštěvy obchodních čtvrtí např. v Torontu s exkluzivními obchody, muzei a vyhlášenými restauracemi. Snem snad každého turisty je zavítat k Niagarským vodopádům, vzdálených necelých 150 km od Toronta.

Pokud byste chtěli spojit studium s prací v Kanadě, je Vám do 35 let a splňujete další podmínky, můžete žádat o tzv. Working Holiday vízum.

Montreal je druhé největší město Kanady, leží ve frankofonní provincii Québec. Obyvatelé města jsou zvyklí mluvit anglicky i francouzsky. Montreal nepatří k hektickým moderním velkoměstům. Centrum města je malebné, plné historických budov, příjemných zákoutí a pouličních kaváren. Lidé si rychle oblíbí úžasné přírodní podmínky Montrealu a jeho městský život, od živé hudby a tance přes divadlo až k nepřeberné nabídce prvotřídních restaurací.

obecný kurzzačátečník
AKCE

Toronto – největší z kanadských měst se pravidelně umisťuje na vrcholu žebříčku s nejlepšími životními podmínkami na světě – je čisté, bezpečné, cenově přijatelné a nabízí vysokou úroveň vzdělání. Toto město vás i přes rozsáhlou mrakodrapovou zástavbu překvapí spoustou zeleně, díky které si vysloužilo přezdívku „město v parku“. Jeho obyvatelé, preferující zdravý životní styl, si na příjemném a čistém prostředí zakládají.

Vancouver je právem považován za jedno z nejkrásnějších měst na světě. Překvapí každého svýmvysokým životním standardem a čistotou, ale také pravou kanadskou atmosférou. Jeho poloha je skutečně jedinečná: na jedné straně jej obklopují štíty hor se zasněženými vrcholky, na druhé pak pláže a oceán. I v centru města jste blízko přírodě a vůbec si nepřipadáte jako ve velkém městě.

obecný kurz

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Skupina Dublin sleva 8 000 Kč
Kaplan IE sleva až 30 %
Skupinové pobyty od 45 113 Kč
Bayswater Londýn sleva 25 %+ neplatíte registrační poplatek