Facebook Instagram 542 424 242

San Diego

San Diego je překrásné město ležící na pobřeží Tichého oceánu, v blízkosti pohoří Laguna. San Diego je po Los Angeles druhým největším městem Kalifornie a přitahuje návštěvníky z celého světa především atraktivní kombinací amerického stylu života s naprosto odlišnou kulturou Mexika, které s městem bezprostředně sousedí. Každý návštěvník San Diega může navštívit nejbližší mexické město, Tijuanu. San Diego vám nabídne také dlouhé kilometry písečných pláží. Teplé klima je tu po celý rok, takže příval turistů neopadá. Jen hodinu cesty od San Diega leží zasněžené hory nebo poušť. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost.

Jazyková škola v San Diegu je moderní centrum sítě College of English Language, které poskytuje vzdělávání také ve městě Santa Monica a dále v San Diegu na Pacific Beach. Škola čerpá z pětatřicetileté zkušenosti s vyučování anglického jazyka a nachází se v centru města. Velkou výhodou, která tato škola jako jedna z mála nabízí, jsou malé skupiny studentů ve třídách.

obecný kurz

Jazyková škola v San Diegu je moderní centrum sítě College of English Language, které poskytuje vzdělávání také ve městě Santa Monica a dále v San Diegu v centru města. Škola čerpá z pětatřicetileté zkušenosti s vyučování anglického jazyka a nachází se pár minut chůze od pláže. Velkou výhodou, kterou tato škola jako jedna z mála nabízí, jsou malé skupiny studentů ve třídách.

obecný kurzzačátečníkzkouškový kurzakademický rok/semestr

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!