Facebook Instagram 542 424 242

Brighton

Brightonu se pro jeho kosmopolitní ráz a širokou škálu společenského a sportovního vyžití často přezdívá „Londýn u moře“. Najdete jej na jižním pobřeží Velké Británie a s hlavním městem má výborné a rychlé spojení. Z původně malé rybářské vesničky se během 19. století stalo módní přímořský letovisko lákající nejen Brity, ale i rekreanty z celého světa. Ve starém centru města najdete spoustu malých obchůdků se suvenýry a dalším oblíbeným zbožím. Mezi turisty patří k nejvyhledávanějším atrakcím města letní sídlo královské rodiny zvané Royal Pavilion, centrum podmořského světa nebo zábavní molo Brighton Pier, které je typické pro všechna anglická přímořská města a vybíhá daleko do moře.

Chcete se zdokonalit v angličtině a zároveň si naplno užívat volný čas mimo školu? Pak je škola EC v Brightonu tou nejlepší volbou. Prostory nedávno rekonstruované budovy jsou moderní, učebny jsou vybavené nejnovější technikou a také zázemí školy je perfektní. Vším uvedeným jsou maximálně splněny požadavky na kvalitní výuku.

obecný kurzobchodní kurzzkouškový kurz
AKCE

Brighton je skvělé místo, kde můžete strávit prázdniny nebo dovolenou u moře a naučit se anglicky. Díky dvěma univerzitám je zde velká studentská komunita a bohatý studentský život. Škola samotná je vhodná téměř pro kohokoliv s jakoukoliv motivací ke studiu. Konkrétní kurzy jsou zaměřeny na potřeby dané skupiny studentů.

obecný kurzzačátečníkzkouškový kurzprivátní výuka
AKCE

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Valentýnská sleva 350 EUR 299 EUR
Liverpool sleva 10 %
ILSC Austrálie 440 AUD 310 AUD
VÍCE SPECIÁLNÍCH NABÍDEK ZDE

 

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!