Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Jazykové pobyty pro dospělé / Angličtina / Velká Británie / Bristol / The English Language Centre, Bristol
The English Language Centre, Bristol
Velká Británie Bristol
angličtina pro dospělé
věk: 16+ základní vědomosti - profesionál
obecný kurzzkouškový kurz
  • Rezidence/studentské domy až do konce roku obaszené!
  • celoročně velmi zvýhodněné ceny kurzovného
  • s námi navíc bez registračního poplatku 50 GBP!
  • velmi oblíbená škola díky kvalitní výuce a přátelské atmosféře
  • propracovaná struktura kurzu s lekcemi konverzace ZDARMA
  • výborně organizované volnočasové aktivity

The English Language Centre, Bristol

Studium v Bristolu doporučujeme všem motivovaným studentům. Díky vysoce intenzivní výuce zahrnující lekce konverzace a možnost dobrovolných lekcí samostudia patří k nejefektivnějším v naší nabídce. Kvalitní výuka, přátelská atmosféra a individuální přístup ke každému studentovi, díky tomu všemu je škola velmi oblíbená i mezi našimi klienty. Svědčí o tom fakt, že si často po příjezdu prodlužují svůj pobyt nebo se rádi znovu vrací. Pozitivní ohlasy zvyšují také zájem nových studentů a díky své dobré pověsti bývá obsazena dlouho dopředu. Bezesporu k tomu přispívá i udržovaný národnostní mix a výborně organizované volnočasové aktivity. Školu volí mladší studenti, kteří díky spolupráci s místní univerzitou mohou využít vybavení univerzity a potkat místní studenty. Výjimkou ale nejsou ani starší zájemci o studium. Vysokou kvalitu vybavení, zázemí a služeb podtrhuje i hodnocení inspekce Britské rady. ELC Bristol byla oceněna 9 body excelence. Hodnotí se vybavení, zázemí a služby a žádná jiná škola ve Velké Británii nedosáhla více bodů. ELC Bristol se stala jedním z prvních členů asociace English UK.

Škola The English Language Centre Bristol je umístěna v klidné, bezpečné a rezidenční čtvrti Clifton v blízkosti bristolské univerzity. Centrum je od školy vzdáleno cca 20 minut pěšky. Studenti jsou rovnoměrně rozděleni do dvou (v létě tří) budov, které jsou jen několik minut chůze od sebe.

Navštivte domovskou stránku školy ZDE

Vybavení

počet tříd knihovna studovna počítačová
studovna
wi-fi
/internet
společenská
místnost
občerstvení zahrada terasa bezbariérový
přístup
17

Kurzy

Přehled kurzů
(včetně lekcí / týden)
Pokročilost Věk Počet týdnů Délka lekce
(minut)
Velikost třídy
(max. osob)
Intenzivní kurz 28 2-7 16+ 2+ 45 14
Zkouškový kurz FCE/CAE/CPE 28 4-7 18+ 10-13 45 14
Zkouškový kurz IELTS 28 4-7 16+ 4+ 45 14

Nástupní termíny 2021:

  • zkouškový kurz FCE/CAE4.1., 15.3., 14.6., 13.9. 2021

Škola dále nabízí také tyto kurzy (na vyžádání):

  • privátní výuka

Ubytování

Ubytování Turnusy Věk Internet Pokoj Strava Vlastní koupelna
Hostitelská rodina ne-ne 16-17 1/1 P
Hostitelská rodina ne-ne 18+ 1/1 P
Studentský dům/byt ne-so 18+ 1/1 BS
Studentský dům/byt ne-so 18+ 1/1 BS
  • V případě příjezdu do ubytování po 22.30 hod. je vyžadován poplatek za pozdní příjezd 20 GBP.

Program pro volný čas

Během týdne pořádá škola mimoškolní odpolední aktivity a exkurze. Aktuální nabídka je k dispozici ve škole na nástěnce nebo na webu školy. Tyto aktivity jsou zdarma nebo za poplatek a konají se několikrát do týdne (odpolední, celodenní případně víkendové exkurze). Organizaci má ve škole na starosti konkrétní osoba, která má přehled o místních kulturních a sportovních akcích. Aktivity se konají v závislosti na zájmu studentů (o některé je velký zájem, o některé menší).
Studenti ELC mají možnost začlenit se do studentského klubu Student´s Union místní univerzity. K tomu je nutné mít členskou kartu – 2 fotky. Členství v Student´s Union stojí na rok 25 GBP. Na základě toho se mohou účastnit aktivit (např. hokej, salsa, basket, jóga, břišní tance, squash,.aj) a využívat bar, bazén, obchod nebo prádelnu. S touto kartou má student nárok na slevy do fitness, bazénu Clifton College, posilovny nebo ve vybraných obchodech.
Příklad aktivit: divadlo, kino, bowling, možnost sportovního vyžití (fotbal, tenis, plavání, aj.), filmové promítání ve škole. Jednou z nejoblíbenějších aktivit je fotbalový zápas – učitelé versus žáci.Nechybí výlety do dalších britských měst - např. do Londýna, Bath, Cardiffu, Salisbury & Stonehenge, Devonu, Oxfordu, Cheddaru & Glastonbury, Stratfordu & a na zámek Warwick Castle a na mnoho dalších.

Cesta do Bristolu

Do Bristolu se dostanete jak autobusem, tak letecky. Pokud zvolíte autobusovou linku RegioJet, je nejvhodnějším návazným spojem z Londýna do Bristolu autobus National Express. Jízdenku vám rádi zajistíme již v ČR. Letecky se dá cestoval buď přímo do Bristolu nebo přes Londýn. V případě přistání v Bristolu vám můžeme zajistit taxi transfer školy do ubytování, kdy vás na letišti vyzvedne řidič a odveze rovnou do ubytování. Pokud cestujete přes Londýn, je z hlediska návazné dopravy nejvhodnější zvolit let s přistáním na letišti Heathrow příp. Gatwick. Odtud vám opět zajistíme autobusový spoj National Express nebo taxi transfer školy. Ceny letenek jsou variabilní, konkrétní částku vám na vyžádání rádi zjistíme.

 

 

Zobrazit na mapě

Na vyžádání vám rádi zpracujeme přesnější cenovou nabídku včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na studium@studentagency.cz nebo na bezplatné lince 542 424 242.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Valentýnská sleva 350 EUR 299 EUR
Liverpool sleva 10 %
ILSC Austrálie 440 AUD 310 AUD
VÍCE SPECIÁLNÍCH NABÍDEK ZDE

 

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!