Facebook Instagram 542 424 242
EC, Londýn 30+
Velká Británie Londýn
angličtina pro dospělé
věk: 30+ základní vědomosti - profesionál
AKCE
obecný kurzobchodní kurz
  • minimální věk 30 let pro všechny kurzy
  • welcome aktivita v neděli po příletu ZDARMA
  • kurz English in the City - zdokonalujte se v angličtině a přitom poznejte i město
  • zaměření na obchodní angličtinu
  • studium v centru Londýna

EC, LONDÝN 30+

Škola EC Londýn nabízí kurzy pro studenty od 30 let, a proto lze garantovat vyšší věkový průměr. Výhodou pak je motivované studijní prostředí a přínosem je také sdílení již nabitých pracovních zkušeností. Pracovně vytížení zájemci mohou absolvovat také týdenní pobyt. Pokud potřebujete k výkonu svého povolání zlepšit komunikaci v angličtině pro výkon svého povolání, pak zvolte obchodní nebo privátní lekce, kde se lektor bude věnovat jen vám. Kvalitní rezidenční ubytování je vhodné i pro náročnější klienty. I přesto, že se škola nachází v centru, jsou rezidence v docházkové vzdálenosti. Tato škola je akreditována Britskou radou a je členem sdružení English UK.

Škola se nachází poblíž stanice Euston - a při studiu ve škole EC tak budete mít všechny světoznámé památky na dosah.

Navštivte domovskou stránku školy ZDE.

Vybavení

počet tříd knihovna studovna počítačová
studovna
wi-fi
/internet
společenská
místnost
občerstvení zahrada terasa bezbariérový
přístup
8

Kurzy

Přehled kurzů
(včetně lekcí / týden)
Pokročilost Věk Počet týdnů Délka lekce
(minut)
Velikost třídy
(max. osob)
Intenzivní kurz 30 2-7 30+ 1+ 45 14
Obchodní kurz 20 5-7 30+ 1+ 45 14
Obchodní kurz 30 3-7 30+ 1+ 45 14
Standardní kurz 20 2-7 30+ 1+ 45 14

Škola dále nabízí také tyto kurzy (na vyžádání):

  • Privátní výuka - min. 2 lekce za týden. Lze objednat pouze v kombinaci se skupinovým kurzem; v letní sezóně kurzy dostupné pouze na vyžádání.

Ubytování

Ubytování Turnusy Věk Internet Pokoj Strava Vlastní koupelna
Hostitelská rodina so-so 30+ 1/1 P,S
Hostitelská rodina so-so 30+ 2/2 P,S
Nadstandardní hostitelská rodina so-so 30+ 1/1 P,S
Rezidence iQ Will Wyatt so-so 30+ 1/1 BS
  • Hostitelská rodina pouze se snídaní - nelze využívat kuchyni k přípravě vlastních pokrmů
  • U jednolůžkových pokojů si lze připlatit dojezdovou vzdálenost  do školy 45 minut . U hostitelských rodin "comfort" se standardně dojíždí do školy 45 minut.

Program pro volný čas

Během týdne pořádá škola mimoškolní odpolední aktivity a exkurze. Aktuální nabídka je k dispozici ve škole na nástěnce nebo na webu školy. Tyto aktivity jsou zdarma nebo za poplatek a konají se několikrát do týdne (odpolední, celodenní případně víkendové exkurze). Organizaci má ve škole na starosti konkrétní osoba, která má přehled o místních kulturních a sportovních akcích. Aktivity se konají v závislosti na zájmu studentů (o některé je velký zájem, o některé menší). Všichni nově přijíždějící studenti mají možnost zúčastnit se hned v neděli po příjezdu aktivity organizované školou. Je to příležitost se potkat s dalšími studenty a procvičit si angličtinu ještě před začátkem výuky. Detaily dostane každý student před odjezdem na pobyt. Aktivity jsou přizpůsobeny věkové kategorii studentů. Jedná se o serióznější program, v rámci kterého mohou komunikovat a prohlulbovat si nabyté znalosti.
Příklad aktivit: "snídaňový klub" (možnost sejít se před výukou a diskutovat aktuální témata), společná večeře, pomoc s psaním  CV, návštěva londýnských atraktivit (London Eye, Madame Tussauds, atd.), exkurze o víkendu: Canterbury & Dover Castle, Windsor, Stonehenge & Salisbury, Oxford, Cambridge, Stratford and Cotswolds Villages, víkend na Isle of Wight.

Cesta do Londýna

Do Londýna je možno cestovat autobusem nebo letecky. V případě autobusové dopravy vám zajistíme spoj do Londýna autobusem RegioJet. Pokud se rozhodnete do Londýna letět, máte možnost volby mezi spoji klasických leteckých společností nebo nízkonákladových dopravců s příletem na kterékoli z londýnských letišť. Z hlediska návazné dopravy do centra města jsou přece jen nejvhodnějšími letišti Heathrow nebo Gatwick. Na cestu z letiště do ubytování můžeme zajistit také taxitransfer školy, kdy vás v příletové hale letiště vyzvedne řidič a odveze přímo na adresu bydliště. Ceny letenek do Londýna bývají variabilní, konkrétní cenu vám rádi zjistíme na vyžádání.

Zobrazit na mapě

Na vyžádání vám rádi zpracujeme přesnější cenovou nabídku včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na studium@studentagency.cz nebo na bezplatné lince 542 424 242.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Velikonoce na Maltě poslední místa!
Liverpool sleva 20 %
ILSC Austrálie 440 AUD 310 AUD
VÍCE SPECIÁLNÍCH NABÍDEK ZDE

 

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!