Facebook Instagram 542 424 242

Liverpool

Liverpool pro mnoho lidí znamená působiště legendární hudební skupiny The Beatles nebo slavného fotbalového klubu. Bylo by hříchem nenavštívit muzeum populárních „Brouků“, které sídlí v Albertových docích. Typické cihlové doky vytvořily pozadí mnoha filmům, například i pro Sherlocka Holmese. Mimo to je také kulturním centrem se spoustou dominantních a zajímavých staveb, mezi které se řadí i jeho dvě katedrály. Liverpool je skvělé místo pro studium angličtiny. Studentské prostředí tří univerzit se promítá do celkové atmosféry. Široká škála kulturních a jiných akcí ve městě umožňuje škole organizovat nejrůznější aktivity, které jsou příležitostí k seznámení se s dalšími studenty a k poznání místa pobytu. Podle turistického průvodce Rough Guide je Liverpool čtvrté město s nejpřátelštější atmosférou na světě. Město je také od roku 2004 zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Škola LILA* Liverpool byla otevřena v roce 2004 a od té doby její popularita neustále roste, a to hlavně mezi studenty, jimiž byla zvolena nejlepší jazykovou školou v Anglii v roce 2012 a 2013. Navíc v roce 2014 byla nominována na ocenění STM Star Awards v kategorii „Nejlepší jazyková škola v Evropě“. LILA* je moderní škola a poskytuje studentům vše, co potřebují, aby výuka byla co nejpřínosnější – vybavené učebny, počítače a tablety využívané při výuce.

obecný kurzzačátečníkzkouškový kurz
AKCE

Kaplan International English nabízí prvotřídní jazykové vzdělávání a zážitky z pobytu na celý život. Studium angličtiny s touto organizací je prakticky možné po celém světě. Kaplan IE v Manchesteru je ideální pro každého, kdo chce objevovat život kosmopolitního města, je fotbalovým fanouškem nebo hudebním nadšencem. Kaplan IE využívá unikátní výukový systém zvaný K+, který byl vyvinut speciálně pro tuto organizaci a je tedy plně přizpůsoben potřebám studentů.

obecný kurzobchodní kurz

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

ESE Malta SLEVA 2 000 KČ
Liverpool 3+1 týden zdarma

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!