LILA*, Liverpool
Velká Británie Liverpool
pro dospělé
věk: 16+
AKCE
  • SLEVA 20% z kurzovného (platí pro pobyty zakoupeny do konce roku 2023 a pobyt musí proběhnout do 31.5.2024)
  • studium v centru Liverpoolu - osobité město severní Anglie s kulturní historií
  • škola vhodná pro ty, co chtějí zažít město a zároveň zlepšovat angličtinu

LILA*, LIVERPOOL

Škola LILA* poskytuje studentům vše, co potřebují, aby výuka byla co nejpřínosnější – skvělé zázemí s moderními učebnami, přátelský přístup lektorů a uvolněnou atmosféru. Otevřené prostory a společenská místnost vybízí k setkávání s dalšími studenty o přestávkách. Škola svým moderním vzhledem a otevřenými prostory láká především mladší generaci. Věkový průměr studentů je obecně nižší a velikost třídy v letní sezoně dosahuje až 18 studentů. Doporučujeme ji proto zejména mladším studentům, kteří chtějí zažít úžasnou atmosféru tohoto osobitého města severní Anglie s kulturní historií a zároveň se zdokonalit v angličtině. Škola je akreditována Britskou radou a je členem asociace English UK.

Budovu školy najdete v centru města, nedaleko rušné hlavní ulice a Liverpool ONE – nákupního a rekreačního komplexu.

Navštivte domovskou stránku školy ZDE

Vybavení

počet tříd knihovna studovna počítačová
studovna
wi-fi
/internet
společenská
místnost
občerstvení zahrada terasa bezbariérový
přístup
16

Program pro volný čas

Liverpool pro mnoho lidí znamená působiště legendární hudební skupiny The Beatles nebo slavného fotbalového klubu. Bylo by hříchem nenavštívit muzeum populárních „brouků“, které sídlí v Albertových docích. Typické cihlové doky vytvořily pozadí mnoha filmům, například i pro Sherlocka Holmese. Mimo to je také kulturním centrem se spoustou dominantních a zajímavých staveb, mezi které se řadí i jeho dvě katedrály. Určitě stojí za zmínku, že město je od roku 2004 zapsáno na seznam UNESCO a podle turistického průvodce Rough Guide je Liverpool čtvrté město s nejpřátelštější atmosférou na světě.

Během týdne pořádá škola mimoškolní odpolední aktivity a exkurze. Aktuální nabídka je k dispozici ve škole na nástěnce nebo na webu/facebooku školy. Tyto aktivity jsou zdarma nebo za poplatek a konají se několikrát do týdne (odpolední, celodenní případně víkendové exkurze). Organizaci má ve škole na starosti konkrétní osoba, která má přehled o místních kulturních a sportovních akcích. Aktivity se konají v závislosti na zájmu studentů (o některé je velký zájem, o některé menší).
Příklad aktivit: procházka po Liverpoolu s průvodcem, konverzační klub, návštěva muzeí a galerií, lekce tance, živá hudba v místní hospůdce, mini golf, bowling, další aktivity v závislosti na dění ve městě (festivaly, fotbalové zápasy), víkendové výlety (Wales, Lake District, York, Chester, Manchester, Londýn, Edinburgh), zábavní park Alton Towers.

Cesta do Liverpoolu

Do Liverpoolu se nejlépe dostanete z letiště Manchester, odkud je možné jet autobusem National Express nebo vlakem. Po příjezdu do Liverpoolu doporučujeme vzít si do ubytování taxi. Popřípadě je možné si předem objednat taxi transfer školy, kdy vás na letišti vyzvedne školou pověřený řidič a odveze vás do místa ubytování.

Prospekty

     

Zobrazit na mapě

Na vyžádání vám rádi zpracujeme přesnější cenovou nabídku včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na studium@studentagency.cz nebo na bezplatné lince 542 424 242.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

EC Escapes Angličtina a poznání 
AKCE: Bayswater Zvýhodněné ceny na jazykové kurzy
Pobyty s delegátem od 50 700 Kč
Střední škola v zahraničí! přijímáme přihlášky!